Rumored Buzz on Sekso pozos

Taip pat galite išbandyti „atvirkštinę kauboję“. Vyras guli ant nugaros, o jūs ant jo užsiropščiate ir veidu atsisukate į jo kojas. Mylintis jis galės grožėtis jūsų išraiškinga figūra.

four. Ieva ir Adomas. Šioje pozoje moteris guli ant lovos ar stalo krašto, savo kojas užkėlusi ant stovinčio partnerio pečių.

Jis sėdi ant kėdės ar lovos krašto. Jūs, apžergusi jį, sėdite and kelių ir žiūrite į jo veidą.

Vyras sėdi sukryžiuotomis kojomis, moteris sėdi ant jo, kojomis apsivijusi liemenį. Abiejų krūtinės suglaustos. Ši poza yra labai intymi ir patogi gausioms glamonėms.

Pasitenkinimą teikiantis seksualinis gyvenimas yra labai svarbus jūsų sveikatai ir laimei. Tačiau lovoje galima išbandyti tiek daug neįprastų dalykų, kurie, anot interneto išminties, garantuos jums galvą nunešantį orgazmą, kad kartais pasimiršta tie paprastieji, rašo health and fitness.com.

Kokia esate lovoje: Esate nepriklausoma ir drąsi, todėl jums tinka rizikingesnės pozos, kurių kiti Sekso pozos vengia. Todėl rekomenduojame „Jojikės ant sėdinčio vyro“ pozą.

Jūsų viršutinė kūno dalis yra šiek tiek smulkesnė, o klubai platūs ir seksualūs. Toks kūnas gražiausiai atrodys papuoštas krūtinę pakeliančia liemenėle ir vyriško stiliaus lengvo audinio šortukais.

Įėjimas iš nugaros į šuns būdą yra šuniško stiliaus atmaina, kai abu gulite, o jūs esate ant jos viršaus.

Jei norite, for each jo krūtinę braukite ledo kubeliu ir leiskite šaltam vandeniui rinktis jo dubens apačioje.

Artworkėjančios Šv. Valentino dienos proga norėtųsi visiems palinkėti daug meilės ir jos dovanojamų malonumų.

Oralinis būdas tinka, kai moteris klūpi vonioje priešais vyrą, kuris sėdi ant vonios atbrailos gale, atsirėmęs į sieną.

Paradoksas – vyrų seksualinėse fantazijose dominuojanti feliacija nemažai daliai moterų yra problemiškiausia sekso rūšis. Svarbu pabrėžti, kad bet koks seksas turi vykti tik abiejų partnerių sutarimu.

Pagerintas misionierius. Misionieriaus poza jau savaime yra gan intymi, nes partnerių veidai yra arti vienas kito. Kad pojūčiai dar labiau sustiprėtų, vyras gali stipriai suimti moters sėdmenis ir ją prisispausti dar arčiau savęs. Arba apžergti jos kojas ir taip visiškai apsiausti

Kokia esate lovoje: Esate dramatiška, dievinate žaidimus ir erzinimą. Norėdami išnaudoti šias jūsų savybes, patariame pakeisti įžangines glamones į karštų eterinių aliejų masažą jūsų partneriui. Šią romantišką įžangą pratęskite „Seksualiu mylavimusi“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *