Examine This Report on Sekso pozos

– Moteris guli ant nugaros ant lovos, galva šiek tiek nuleista nuo krašto, vyras klūpi šalia lovos.

Partneriui įsiskverbus, jis ritasi nuo šono ant partnerės viršaus ir atgal. Ši poza tinkama dideliems peniams, nes partneriai negali labai smarkiai susiglausti.

Kadangi tokioje pozoje staigūs judesiai sunkiai įmanomi, belieka tik lėtai siūbuoti, stebėti vienas packageą ir mėgautis.

Tai gana klasikinė oralinio sekso poza, tačiau, kad suteiktumėte šiek tiek intrigos, liepkite savo partneriui nusimesti visus drabužius, o jūs likite tik su apatiniais.

Taip pat puikiai jausitės mylėdamiesi „žirklių“ poza. Gulkitės ant lovos, lieskitės pėdomis, tačiau jūsų veidai turi žiūrėti į priešingas puses.

Šioje padėtyje moteris guli ant pilvo, pasidėjusi pagalvę po klubais, o vyras užlipa ant viršaus ir įsiskverbia iš nugaros.

Mylintis šioje pozoje ne tik atsiranda didesnė trintis, bet suteikiama galimybė papildomai klitorio stimuliacijai į lovą.

Rankomis ir pečiais jis remiasi į žemę, o klubai pakelti ties lovos kraštu, kad moteris galėtų patogiai pasilenkti. Šioje pozoje paspartėja kraujo tekėjimas, todėl pojūčiai būna ryškesni.

Suprantama, jei svajojate apie mažylį, tikriausiai tam skiriate visas savo pastangas. Tačiau neverta užsiciklinti

Puikiai tinka „beždžionėlė“ – vyras turi atsiremti į sieną ir pakelti jus suėmęs už užpakalio. Savo rankomis apsikabinkite jo kaklą, savo šlaunimis apglėbkite juosmenį ir pėdomis įsiremkite į sieną, kad Sekso pozos jam būtų lengviau jus pamaloninti.

Panaši poza kaip „Drugelio“ (moteris guli ant nugaros plačiai išskėtusi kojas ir sulenkusi jas for each kelius), guess vyras viena ranka pakėlęs koją, kad giliau įsiskverbtų, kita pats tenkina husband or wifeę ranka.

Sudėtinga išsiaiškinti, kur padėti kelius, ir pasiekti, kad jos klubai būtų tinkamu kampu su jūsų klubais, kad iš tikrųjų galėtumėte į ją įeiti.

Iš tiesų, nuryti spermą, ją išspjauti ar iš viso neleisti ejekuliuoti burnoje – šie klausimai turėtų būti partnerių aptarti dar prieš oralinį seksą. Galite sutarti, kad vyras išlietų spermą jums ant sučiauptų lūpų, kaktos ar wager kurios kitos jums priimtinos vietos.

Atsigulate pakėlusi kojas ir kulkšnis sukryžiavusi už savo galvos. Jis į jus įeina iš misionieriaus pozos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *