What Does Sekso pozos Mean?

Taip yra ne tik dėl fiziologijos ypatumų, wager ir dėl mūsų pačių nusiteikimo seksui. Tačiau yra būdas, kaip galime sau padėti – pasirinkti tokią sekso pozą, kuri patenkins kur kas labiau nei guess kuri kita.

  Jeigu norite išties kaitinančių įspūdžių, tuomet dar galite savo vieną koją užkelti vyrui ant pečių. Ši poza padės reguliuoti įsiskverbimo gylį bei judesių greitį. 

Vis dėlto yra sekso pozų, kurios dažniau už kitas apvainikuojamos abiejų partnerių bendro orgazmo. Išbandykite visas ir išsirinkite, kuri labiausiai tinka jums.

Tai gana klasikinė oralinio sekso poza, tačiau, kad suteiktumėte šiek tiek intrigos, liepkite savo partneriui nusimesti visus drabužius, o jūs likite tik su apatiniais.

Galite paprašyti, kad partneris ištiestų savo kojas prieš preserve, o jūs jį apsižergtumėte ir keliais remtumėtės iš abiejų jo klubų pusių, taip galėdamos kontroliuoti intymių malonumų greitį. 

Jūsų loverė turėtų šiek tiek atskirti kojas. Sekso pozos Ranka suraskite jos makštį ir įeikite į ją iš nugaros.

Tai tikriausiai apims gilų glamonėjimą ir klitorio stimuliavimą – puikią pertrauką jūsų peniui.

„Riestainis“ panašus į dvi susipynusias žirkles, tik teikia kur kas daugiau malonumo, nes yra erdvės partneriui patenkinti savo moterį ir ranka.

Moterims, kurioms norint pasiekti orgazmą reikalinga klitorio stimuliacija, tokioje pozoje patogu glamonėti help save ranka arba pasitelkti sekso žaislą.

Kitą kartą, kai pakils nuotaika, siūlome būti viršuje. Jei nusiteikusi romantiškai, rinkitės „Jojikės“ pozą, o jei nusiteikusi šiurkštumui – apsisukite ir mėgaukitės „Atbulinės jojikės“ teikiamais malonumais.

Nepasitenkinimas savo išvaizda ir kūnu lytinį aktą paverčia ne tik gana nepatogiu, guess ir gana nuobodžiu.

Niekuomet nemėginau, tik esu prisiglaudusi klitoriu (mačiau „Mad Adult males" kažkurioje serijoje) prie veikiančios skalbyklės, tai iš tikrųjų pojūčiai įdomūs.

Tai ne tokia ir paprasta poza, guess efektyvi. Vyras guli vieną koją sulenkęs for every kelį, moteris sėdasi ant jo nugara į jį, apžergdama jo sulenktą koją.

Arba pasiskolinkite savo partnerio marškinius, užsekite vieną sagą, prigesinkite šviesas ir leiskitės į nuotykius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *